Üreten Türkiye’nin İş Geliştirme Platformu

BLOG SAYFAMIZ

Başarılı Bir Kariyer Planlaması Nasıl Yapılır?

27 Temmuz 2023
Kategori: Güncel Konular

Ne kadar sıklıkla durup, kariyer haritanıza ve koşullarına göz atmanız sizin için o kadar faydalı olacaktır. Eğer planlamaya yeni başladıysanız, her hafta, ama daha rahat bir süreç içerisinde iseniz, ayda bir defa kariyer planınızı gözden geçirebilirsiniz. Önemli olan planınızı gözden geçirmek için belirli bir aralık belirlemiş olmanızdır, böylece daha sistemli ve planlı ilerleyebilirsiniz.

265Görüntülenme
DETAYLAR »

Yeni Neslin İş Hayatından Beklentileri Nelerdir

27 Temmuz 2023
Kategori: Yeni Nesil Ticaret

Tüm nesillerde olduğu gibi bu iki kuşakta da kendilerine has eksiklikler vardır. Örneğin Z kuşağı ihtiyaç duymadığı için insanlarla olan iletişimini çok fazla geliştirmemiştir. Ama hızlı öğrenirler. Bu nedenle Z kuşağıyla çalışacak olan işletmelerin, özellikle bu konuda Z kuşağına mentörlük etmesi ve onlara yeni şeyler öğretmesi bir artı değer olacaktır.

274Görüntülenme
DETAYLAR »

Başarılı Bir E-ticaret Girişiminin Yapması Gerekenler

27 Temmuz 2023
Kategori: Dijital Ekonomi

Birçok kişinin aklından geçen düşüncelerden birisi bir e-ticaret sitesi kurmak ve ürün satmaktır. Sınırları kaldıran internetin en büyük nimetlerinden birisi olan e-ticaret, çekiciliği ve potansiyeli ile birçok girişimciyi ve girişimci adayını cezbetmektedir. Fakat, bilinen bir şey var ki, bu oyunda doğru adımlar atılmazsa girişim kısa sürede başarısızlığa uğrayacaktır.

217Görüntülenme
DETAYLAR »

Gelecek Size Gelmeden... SİZ GELECEĞE GİTMELİSİNİZ!

27 Temmuz 2023
Kategori: Yeni Nesil Ticaret

İyi bir marka/şirketi sürdürülebilir kılmanın değişmez gerçeği insana, zamana ve başarılı bir organizasyona yoğunlaşmaktır.

223Görüntülenme
DETAYLAR »

B2B İŞ MODELİ NEDİR?

27 Temmuz 2023
Kategori: Güncel Konular

Bu iş modelinde üretici veya satıcı, satmak veya pazarlamak istediği ürünleri son kullanıcıya değil direk olarak şirketlere satar.

336Görüntülenme
DETAYLAR »
  • 1
  • 2