GAYRİMENKUL VE PROJE GELİŞTİRME BAŞKANLIĞI

GAYRİMENKUL VE PROJE GELİŞTİRME BAŞKANLIĞI ALANINDA GÖREVLİ ÜYELER

Mehmet Uysal

MEHMET UYSAL

Genel Başkan Vekili

ÖZGEÇMİŞ

Fatih Yiğit Pala

YİĞİT FATİH PALA

Komisyon Başkanı

Yiğit Fatih Pala

Genel Başkan Yardımcısı

1987’de İstanbul’da doğdu, aslen Selanik göçmeni, 1 kız çocuk babasıdır. Mesleği inşaat mühendisidir. Mesleğe 2007 yılında babasına ait 1999 kuruluşlu Cihan İnşaat’ta başladı. En alt görevlerden başlayarak en üst noktaya kadar, satın alma, muhasebe, teklif ve planlama, kalite yönetim ve kontrol, proje müdürlüğü ve yönetim yurulu üyesi olarak hem merkez ofis hem de şantiyelerde görev yaptı. Bu süreçte konut, villa, endüstriyel tesis, okul, yurt, cami, iş merkezi vb. inşaat üst yapı namına her türlü projede yer almıştır. Cihan İnşaat’taki görevlerinin yanında 2015 yılından itibaren bir başka şirketleri olan Birlik Ziraat’te domates ihracatından ve mali işlerin raporlanmasından sorumlu olarak görev yaptı. 2016 yılından itibaren ise makine/ekipman kiralama firmaları olan Güz Makina’nın kuruluşunda ve her türlü kule vinç, mobil vinç, kazıcı/yükleyici, cephe asansörü vb. makine alım, kiralama faaliyetinde Genel Müdür yardımcısı olarak görev yaptı. 2021 Eylül ayında Hüma Endüstri İnşaat adıyla kendi firmasını kurdu. Üst yapı İnşaat taahhüt, İnşaat yatırım projeleri, her türlü konut/restoran dekorasyon ve şantiye kalite kontrol/yönetim hizmetleri sektörlerinde çalışmaya devam etmektedir.

UTEP’te daha önceki dönemde Gayrimenkul ve Projeden sorumlu Genel Başkan Yardımcısıydı. Şu anda sadece Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

About

Who We Are

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesettig.