KURUMSAL İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI

KURUMSAL İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI ALANINDA GÖREVLİ ÜYELER

Bekir Oturakçı

BEKİR OTURAKÇI 

Genel Başkan Vekili

Raşit Avcı

RAŞİT AVCI

Komisyon Başkanı

Bekir Oturakçı

Genel Başkan Vekili

Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliğinden mezun oldu, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans yaptı. 2007 yılında Selçuk Teknopark ta ilk yazılım şirketini kurarak yurtiçi ve yurtdışında birçok yazılım projeleri geliştirdi. Şu anda yazılım geliştirme (B2B, AR/VR), Danışmanlık ve aynı zamanda bilgi teknolojileri alanında bireysel ve kurumsal yazılım eğitim hizmetleri sunan Infotech Academy’de eğitim koordinatörlüğü ile ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir. UTEP çatısı altında Teknoloji & AR-GE Başkanlığı ve Genel Başkan Yardımcısı görevindedir.

“UTEP Teknoloji ve AR-GE Komisyonu olarak amacımız; UTEP üyelerinin dijital dönüşüm süreçlerine destek olmak aynı zamanda yenilikçi projelerin hayata geçirilmesi ile ticari faaliyetlerine katkı sağlamaktır.”

Raşit Avcı

Genel Başkan Yardımcısı

1985 Sivas doğumludur.

Cumhuriyet Üniversitesi Çevre Mühendisliği Fakültesini bitirmiştir

İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe faaliyet gösteren Lider Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Sanayi Ticaret Limited Şirketinin; Çevre Danışmanlığı ve Atıksu Arıtma Tesisleri konusunda faaliyet gösteren Tekçev Çevre Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketinin kurucusudur.

Sektörün öncü firmalarından olan Lider OSGB ve Tekçev Çevre Danışmanlık firmaları yaklaşık 500 firma ve 15.000 personele hizmet veren iş kazaları, meslek hastalıkları ve Çevre Hizmetleri ile ilgili disipliner çalışmalar yürüten bir firmadır.

PLC (Programmable logic controller) fabrikadaki imalat hatları veya makinelerin kontrolü gibi işlevlerin denetiminde kullanılan özel bir bilgisayar olan yerli bir cihazın üretimini yapan Cautech Mühendislik ve Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. kurucu ortağıdır.

UTEP Yönetim Kurulu Üyesidir.

About

Who We Are

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesettig.