TAHKİM MERKEZİ

TAHKİM MERKEZİ ALANINDA GÖREVLİ ÜYELER

Murat Haliç

MURAT HALİÇ

Komisyon Başkanı

Fotoğraf Hazırlanıyor

AV. ORHAN YÖRÜR

Komisyon Üyesi

ÖZGEÇMİŞ

Ece Rukiye Kalay

ECE RUKİYE KALAY

Komisyon Üyesi

Fotoğraf Hazırlanıyor

MUHAMMED FURKAN ÇEVİK

Komisyon Üyesi

ÖZGEÇMİŞ

Fotoğraf Hazırlanıyor

NUR SEMA SAĞLAM

Komisyon Üyesi

ÖZGEÇMİŞ

Murat Haliç

Genel Sekreter

1971 Diyarbakır doğumludur. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur.

Batı Afrika da Moritanya’da tedarik alanında faaliyet gösteren dış ticaret firmasının 3 ortağından biridir.

UTEP Yönetim Kurulu Üyesi ve Tahkim Komisyonundan sorumlu genel başkan yardımcısıyım.

Ece Rukiye Kalay

Komisyon Üyesi

1992 Muğla doğumlu. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk bölümü mezunu. İstanbul Şişli’de bulunan Erkalay Hukuk ve Danışmanlık ofisinin kurucusu. Aktif olarak avukatlık hizmeti vermekle beraber birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak çalışmaktadır.

Erkalay Hukuk ve Danışmanlık ofisi olarak başta şirketlere önleyici danışmanlık ve hukuk hizmeti vermektedir. Bununla beraber uzmanlık alanları Şirketler ve Ticaret Hukuku, Markalar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku’dur.

UTEP Kurumsal İlişkiler Başkanlığı görevini ifa etmekle beraber, UTEP Tahkim Merkezi Başkanlığı’nda, UTEP Tekstil Başkanlığı’nda ve UTEP Kardeşlik ve Kardeş İlişkileri Başkanlığı’nda aktif görev yapmaktadır. Ayrıca Genç Müsiad Tekstil, Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkan yardımcılığı görevini ifa etmekte olup Hukukçular Derneği üyeliği de bulunmaktadır.

About

Who We Are

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesettig.