ÜYE İLİŞKİLERİ BAŞKANLIĞI

EĞİTİM VE GENÇLİK BAŞKANLIĞI ALANINDA GÖREVLİ ÜYELER

Ahmet Süt

AHMET SÜT

Genel Başkan Vekili

Dr. Ahmet Bülent Atasoy

DR. AHMET BÜLENT ATASOY

Komisyon Başkanı

Gürkan Halıcı

GÜRKAN HALICI

Komisyon Başkan Yardımcısı

Fotoğraf Hazırlanıyor

SELAMİ CÖMERT

Komisyon Üyesi

Sercan Gurbet

SERCAN GÜRLEK

Komisyon Üyesi

ÖZGEÇMİŞ

Ahmet Süt

Genel Başkan Vekili

1975 yılında Adıyaman Kahta’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kahta’da, lise öğrenimini ise İstanbul’da tamamladı. Trakya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünü bitirdikten sonra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden öğretmenlik formasyonu aldı. Üniversite yıllarında Milli Gençlik Vakfı’nda (MGV) ve Anadolu Gençlik Derneği’nde (AGD) Teşkilat ve Müesseselerden sorumlu başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. Uzun yıllar İlim Yayma Cemiyeti (İYC) Edirne Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdunda idarecilik yapan Ahmet SÜT, aynı dönemlerde Fazilet Partisi Edirne Teşkilatında aktif siyasette bulundu.

Birçok STK’da görev alan Ahmet SÜT, 2019 yerel seçimlerinde İstanbul Sultangazi’de Ak Parti’den belediye başkanlığı aday adaylığında bulundu.

İstanbul Sultangazi’de ikamet eden Ahmet SÜT biri özel olmak üzere 3 erkek çocuk babasıdır.

Dr. Ahmet Bülent Atasoy

Komisyon Başkanı

1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2002-2003 yıllarında vatani görevini muhabere asteğmen rütbesiyle Ağrı Doğubayazıt’ta 1. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığında yapmıştır. 2012-2015 yıllarında yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans Kürsüsünde tamamlamıştır. 2016-2022 yıllarında doktora eğitimini, Sakarya Üniversitesi İşletme Enstitüsü Finans Bölümünde bitirmiş ve “Finans Doktoru” unvanı almıştır.

Uzun yıllar çeşitli kurumlarda finans danışmanlığı, eğitmenlik ve üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra, 2021 yılında ABA Gayrimenkul Yatırım Firmasını kurarak ev, arsa, işyeri, ofis ve fabrika alım satım işine aracılık etmekte ve yatırımcılarına danışmanlık yapmaktadır.

UTEP Yönetim Kurulu Kararı ile 11 Mayıs 2022 tarihinden itibaren UTEP Üyesi olan Atasoy; 2022-2023 yılları arasında UTEP Üye İlişkileri Komisyonu üyeliği görevini yürütmüştür.

31 Mart 2023 tarihinde UTEP Yönetim Kurulu kararı ile Üye İlişkileri Başkanı olarak göreve atanmıştır.

İleri düzeyde İngilizce bilmektedir. Sevcan Atasoy hanımefendi ile evli ve üç çocuk babasıdır.

Gürkan Halıcı

Komisyon Başkan Yardımcısı

1987 yılında İstanbul Bakırköy’de doğmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi, İletişim Fakültesi’ne bağlı Halkla İlişkiler bölümünden 2007 yılında mezun olmuştur. Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi basketbol takımında profesyonel olarak Türkiye Şampiyonluğu kazanan okul takımında oynamıştır. İkinci üniversite olarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İşletme Bölümünü 2012 yılında bitirmiştir.

2009 yılında, Türkiye İş Bankası iştirak firması olan Efes Varlık Yönetim A.Ş. bünyesinde istihbarat bölümünde işe başlamıştır. 7 ay sonra İstihbarat ve Operasyon sorumlusu olmuştur. 2.5 sene bu görevi sürdürmüştür. 2013 yılında Yenipak Ambalaj firmasında işe başlayarak uzun yıllar ambalaj sektöründe çalışmıştır. 2017 yılında ambalaj sektöründe üretici firma misyonuyla Çözüm Plastik Ambalaj adıyla kendi firmasını kurmuştur. Hem ürettiği ürünleri satarak hem de ambalaj piyasası için danışmanlık hizmetleri vererek çalışmalarına devam etmektedir.

UTEP Yönetim Kurulu Kararı ile 24 Kasım 2022 tarihinden itibaren UTEP Üyesi olan Gürkan Halıcı, 5 Nisan 2023 tarihine kadar, ‘UTEP Üye İlişkileri Komisyonu Üyesi’ olarak görevini sürdürmüştür.

5 Nisan 2023 tarihinde UTEP Yönetim Kurulu kararı ile ‘Üye İlişkileri Başkan Yardımcısı’ olarak göreve atanmıştır.

Orta seviyede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Rusça bilmektedir. Tuğçe Halıcı hanımefendi ile evli ve 1 kız çocuk babasıdır.

About

Who We Are

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesettig.