Üreten Türkiye’nin İş Geliştirme Platformu

GÜNCEL FAALİYETLER

Ana SayfaGüncel Faaliyetler

ANKARA ŞUBEMİZ GENEL KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

ANKARA ŞUBEMİZ GENEL KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
ANKARA ŞUBEMİZ GENEL KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ Resim Adı 0 Resim Adı 2

UTEP Ankara Şubemiz Ankara Şube Üyelerimizin katılımıyla genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

Ankara Şubemizin gerçekleşen Genel Kurul Toplantısına Genel Başkanımız Sami Bektaş Bey ile Şubelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız M. Zeki İnan Beyler katılım gösterdiler.

 

UTEP Ankara Şubemizin Kurucu Şube Başkanı Ömer Dağlar Bey gerçekleşen genel kurul ile birlikte Ankara Şube Başkanlığı görevini Anakara Şube Başkan Vekilimiz Metin Pile ve Yönetim Kurulu Üyelerine devretti.

 

Ankara Şube Kurucu Başkanımız Ömer Dağlar Bey’e ilk günden bugüne Ankara Şubemize vermiş olduğu hizmet ve desteklerden dolayı teşekkür eder, yeni Şube Başkanımız Metin Pile Bey’e yeni görevi dolayısıyla başarılar dileriz.

 

Ayrıca Ankara Şube Kurucu Başkanımız Ömer Dağlar Bey’e, Genel Başkanımız Sami Bektaş Bey tarafından UTEP Kanaat Önderleri Başkanlığı görevi tevdi edildi. Yeni görevi dolayısıyla da Ömer Bey’e muvaffakiyetler dileriz.

 

UTEP olarak istikametimiz birlik ve beraberlik içerisinde, güneşin doğup battığı bütün coğrafyalarda ülkemizi temsil ederek ülkemiz ekonomisine değer sağlamak ve bu minvalde çalışmalarımızı sürdürmek.

02 Ekim 2023