Üreten Türkiye’nin İş Geliştirme Platformu

GÜNCEL FAALİYETLER

Ana SayfaGüncel Faaliyetler

UTEP YÖNETİM KURULU YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.

UTEP YÖNETİM KURULU YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.
UTEP YÖNETİM KURULU YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI. Resim Adı 0 Resim Adı 1

UTEP YÖNETİM KURULU YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.

Ülkemizin önde gelen üretim ve ihracat firmalarından oluşan yeni dönem UTEP Yönetim Kurulumuz ile birlikte Türkiye Yüzyılında, Ülkemiz ekonomisine değer katacak vizyoner projelerle yeni dönem startını verdik.

UTEP 1. Olağanüstü Genel Kurul sonrasında yeni Yönetim Kurulu ile birlikte ilk istişare toplantısını Yönetim Kurulumuzun eşlerinin de katılımıyla bir akşam yemeği programıyla gerçekleştirdik.

Programa ayrıca Kanaat Önderleri Başkanımız AK Parti Ordu Milletvekili Av. Mustafa HAMARAT ile kurul üyeleri TGTV Kurucular Kurulu Başkanı Av. Hamza AKBULUT, Avrasya Bir Vakfı Genel Başkanı Şaban GÜLBAHAR, DERSANKOOP Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Maşuk GÜLAÇAR, TİLİA Yönetim Kurulu Başkanı Ali SAVAŞ Beyler de katıldılar.

Yeni dönem faaliyetleri ile çalışma takvimi üzerine istişarelerin gerçekleştiği programda UTEP Genel Başkanımız Sami BEKTAŞ Bey ilk günden bugüne geliş sürecini ve bundan sonraki süreçte de UTEP’in ülkemiz olmak üzere uluslararası arenada ticaretin olduğu her mecrada olmasının gerektiğinin altını çizerek “Hedefimiz, Türkiye Yüzyılında ticaretin ve katma değerli üretimin merkezi olmak.” olduğunu dile getirdi.

Bu şuurla Hep birlikte UTEP’iz, Hep Birlikte Türkiye’yiz…

08 Ekim 2023