Üreten Türkiye’nin İş Geliştirme Platformu

ŞUBELERDEN HABERLER

Ana SayfaŞubelerden Haberler

BURSA UTEP OLARAK; BELARUS ANKARA BÜYÜKELÇİSİ VİCTOR RYBAK VE ANKARA TİCARET MÜSTEŞARI VLADİMİR TKACHİK IN DA KATILDIĞI BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK.

Bursa UTEP olarak; Belarus Ankara Büyükelçisi Victor Rybak ve Ankara Ticaret Müsteşarı Vladimir Tkachik ın da katıldığı bir toplantı gerçekleştirdik.
Bursa UTEP olarak; Belarus Ankara Büyükelçisi Victor Rybak ve Ankara Ticaret Müsteşarı Vladimir Tkachik ın da katıldığı bir toplantı gerçekleştirdik. Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2

Bursa UTEP olarak; Belarus Ankara Büyükelçisi Victor Rybak ve Ankara Ticaret Müsteşarı Vladimir Tkachik ın da katıldığı, üyelerimize ihracat kapılarını aralayan bir toplantı gerçekleştirdik.

Bursa UTEP (Uluslararası Ticaret Eşleştirme platformu) olarak, Ticari Eşleştirme toplantımızı Baia Otelde gerçekleştik. Moderatörlüğünü UTEP Basın ve Medya Komisyon Başkanı İpek Yiğit ’in yaptığı toplantıya; Bursa UTEP Genel Başkanı Sn. Sami Bektaş, Belarus Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sn. Victor Rybak, Ankara Ticaret Müsteşarı Sn. Vladimir Tkachik ve çok sayıda üye katıldı.

Bursa UTEP Şube Başkanı Mustafa Daştan yapılan toplantıda Belarus ile yapılacak anlaşmanın ticari hacminden bahsetti ve en kısa sürede üyelerine Belarus ile Ticaret yapacaklarının sözünü verdi.

05 Mayıs 2023