UTEP DENETİM KURULU ÜYELERİ

Abdulalim Erdoğan

Komisyon Başkanı

1998 yılından itibaren teknolojik ürünler ve bilişim alanında hizmet veren firmamız , 2003 yılı itibariyle Güney Kore menşeili birçok ürünü müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Güney Kore’nin sektördeki lider firması MIGUN INSTRUMENT MEDICAL’den Türkiye mümessilliği alan firmamız her geçen yıl daha çok müşterisine hizmet vermektedir. Binlerce müşterinin satış sonrası hizmetini kusursuz veren firmamız Satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi alarak kalitesini taçlandırmıştır. Geleceğe umutla bakıp yatırımlarını her geçen yıl arttırmayı ve güveninize sadık kalmayı ilke edinip inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarımızla yenilenen teknolojiyi her zaman hizmetinize sunmayı taahhüt ederiz.

Firmamız son 5 senedir e-ticaret sektöründeki gelişimleri yakinen takip edip, günceli yakalayabilmiştir. Özellikle fizyoterapistlerin kullanımına uygun ürünlerin ve ekipmanların gerek yerli üretimini yaptırıp, gerekse ithalatında bulunarak ftr medikal sahasında kısa sürede söz sahibi olmuştur.

Alanında uzman kadromuzla, güçlü teknik ve teknolojik alt yapımızla, binlerce çeşit üründen oluşan yelpazemizle hizmetinizdeyiz. ftrmedikal.com

Firma yönetim kurulu başkanı; Abdulalim Erdoğan

UTEP YÖNETİM KURULU ÜYESİ

UTEP TİCARET KOMİSYON BAŞKANI

About

Who We Are

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesettig.