MALİ VE FİNANS İŞLERİ BAŞKANLIĞI

Ahmet Süt

Genel Başkan Vekili

1975 yılında Adıyaman Kahta’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kahta’da, lise öğrenimini ise İstanbul’da tamamladı. Trakya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünü bitirdikten sonra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden öğretmenlik formasyonu aldı. Üniversite yıllarında Milli Gençlik Vakfı’nda (MGV) ve Anadolu Gençlik Derneği’nde (AGD) Teşkilat ve Müesseselerden sorumlu başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. Uzun yıllar İlim Yayma Cemiyeti (İYC) Edirne Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdunda idarecilik yapan Ahmet SÜT, aynı dönemlerde Fazilet Partisi Edirne Teşkilatında aktif siyasette bulundu.

Birçok STK’da görev alan Ahmet SÜT, 2019 yerel seçimlerinde İstanbul Sultangazi’de Ak Parti’den belediye başkanlığı aday adaylığında bulundu.

İstanbul Sultangazi’de ikamet eden Ahmet SÜT biri özel olmak üzere 3 erkek çocuk babasıdır.

Feyzullah Çürük

Komisyon Başkan Yardımcısı

1 Nisan 1973’te Çankırı’da doğan Feyzullah Çürük eğitimini de aynı şehirde tamamlamıştır. İş hayatına atıldıktan sonra çeşitli firmalarda görev yapmıştır. Daha sonra ticaret hayatına atılarak FCE çatısı altında elektrik firmasını kurup birçok kişiye sektörde alan açmış ve önemli ölçüde sektöre fayda sağlamıştır. Utep kurucu üyesi olan Feyzullah Çürük mali işlerden sorumlu komisyon başkanı olarak Utep’te hizmetlerini sürdürmektedir.

About

Who We Are

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesettig.