TANITIM VE MEDYA BAŞKANLIĞI

TANITIM VE MEDYA BAŞKANLIĞI ALANINDA GÖREVLİ ÜYELER

Bekir Oturakçı

BEKİR OTURAKÇI

Genel Başkan Vekili

Bekir Oturakçı

Genel Başkan Vekili

Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliğinden mezun oldu, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans yaptı. 2007 yılında Selçuk Teknopark ta ilk yazılım şirketini kurarak yurtiçi ve yurtdışında birçok yazılım projeleri geliştirdi. Şu anda yazılım geliştirme (B2B, AR/VR), Danışmanlık ve aynı zamanda bilgi teknolojileri alanında bireysel ve kurumsal yazılım eğitim hizmetleri sunan Infotech Academy’de eğitim koordinatörlüğü ile ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir. UTEP çatısı altında Teknoloji & AR-GE Başkanlığı ve Genel Başkan Yardımcısı görevindedir.

“UTEP Teknoloji ve AR-GE Komisyonu olarak amacımız; UTEP üyelerinin dijital dönüşüm süreçlerine destek olmak aynı zamanda yenilikçi projelerin hayata geçirilmesi ile ticari faaliyetlerine katkı sağlamaktır.”

About

Who We Are

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesettig.